Gebze Bisiklet Spor Kl├╝b├╝’n├╝n organize etti─či Efor Bisiklet, Gizem Bisiklet, Koala Cafe, Sora Tekstil, Uyum Elektrik ve Matchgroup’un sponsorlu─čunda ger├žekle┼čtirildi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayram─▒ Kriteryum Yol Bisiklet Yar─▒┼č─▒, 29 Ekim 2017 Pazar g├╝n├╝ yap─▒lmas─▒ planlanan yar─▒┼č, “ya┼čanabilecek g├╝venlik zafiyetlerini minimuma indirmek ad─▒na” a├ž─▒klamas─▒ ile 5 Kas─▒m 2017 Pazar g├╝n├╝ne ertelenmi┼čti. Gran Fondo ├çe┼čme ile ayn─▒ g├╝ne denk gelen yar─▒┼č, Gran Fondo’nun g├Âlgesinde ge├žmesi nedeniyle kat─▒l─▒mc─▒ say─▒s─▒ etkilenmi┼č oldu.

Kategoriler

Gen├ž Erkekler (.. ÔÇô 18 ya┼č)

Elite Erkekler (18 -30 ya┼č)

Master Erkekler┬á(30 ÔÇô 40 ya┼č)

Master Erkekler┬á(40 ÔÇô .. ya┼č)

Gen├ž Bayanlar┬á(.. ÔÇô 18 ya┼č)

Elite Bayanlar┬á(18 ÔÇô 30 ya┼č)

Master Bayanlar┬á(30 ÔÇô .. ya┼č)

Parkur

1.4 kilometre uzunlu─čundaki parkur teknik d├Ân├╝┼čleri ve %5 e─čimli rampas─▒ ile tecr├╝besiz ve formsuzlar─▒n elenmesi i├žin g├╝zel bir parkurdu.

https://www.strava.com/segments/16442384

Sonu├žlar

Velocity216 Cycling Team’den Gran Fondo ├çe┼čme’ye kat─▒lmayan ├žok arkada┼č─▒m─▒z─▒n ─░stanbul’da kalmamas─▒ nedeni ile U─čur Demir ve Evren ├ľzbilen ile bu yar─▒┼ča kat─▒ld─▒k. Master Erkekler 30-40 ya┼č kategorisinde ko┼čtu─čumuz yar─▒┼čta Evren ├ľzbilen, formsuz olu┼ču nedeni ile yar─▒┼č─▒ b─▒rakmak zorunda kald─▒. U─čur Demir ise; Volkan Arslan, Cem ├ľz, Mehmet Can Balc─▒, olu┼čan d├Ârtl├╝ ka├ž─▒┼č grubunda yer ald─▒. Son turda yapt─▒─č─▒ atakla fini┼č ├žizgisini ilk ge├žen isim oldu. ─░kinci Mehmet Can Balc─▒ olurken, ├╝├ž├╝nc├╝l├╝─č├╝ Volkan Arslan elde etti. Kendilerini bir kez daha buradan kutlar─▒z.

Gen├ž Bayanlar┬á

1. Ceylan Serbest  (Gebze Bisiklet Kulübü)

 

B├╝y├╝k Bayanlar

1. Beyza Ersan      (Gebze Bisiklet Kulübü)

2. Sezayi┼č Zafer┬á ┬á (Ferdi)

3. Bet├╝l Karaaslan (Gebze Bisiklet Kul├╝b├╝)

Gen├ž Erkekler (18 ya┼č alt─▒)

1. Cemilcan Sertkaya (Bursa B├╝y├╝k┼čehir Belediyesi)

2. Okan Aydo─čan (├ťmraniye┬áBelediyesi)

3. Yunus Emre Kaps─▒z (Kocaeli Gen├žlik Hizmetleri)

 

Elit Erkekler 

1. ─░lker K├Âse (Rota Sportif )

2. Ey├╝p Durgun (Salcano Capadocia)

3. Bedirhan Akta┼č (Kocaeli Gen├žlik Hizmetleri)

 

Master A (30-39 Ya┼č)

1. U─čur Demir (Velocity216 Cycling Team)

2. Erol K├╝├ž├╝kbak─▒rc─▒ (Ferdi )

3. Volkan Arslan (Gen├žlik Merkezi Spor Kul├╝b├╝)

 

Master B (+40 ya┼č)

1. G├╝ng├Âr Turan (Gebze Bisiklet Kul├╝b├╝)

2. Ali G├╝lme (Ferdi )

3. Osman ┼×irin (Gebze┬áBisiklet Kul├╝b├╝)