5. Yıl

5. Yıl

5. Yıldönümümüzde kanatlandık!

Velocity216 Spor Kulübü olarak beşinci yaşımızı bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu 5 yıl içine harika arkadaşlıklar, sayısız podyumlar, nefes kesen yarışlar, amansız rampalar ve kilometreleri, sayısız proje ve etkinliği sığdırdık. 

Hobi olarak gördüğümüz bisikleti, spor olarak yapmaya, bir takım ruhu ile hareket etmeye, dernek ve spor kulübü oluşumlarını kurmaya uzanan, ihtiyaç hissettiğimiz her alanda proje ürettiğimiz masalımsı serüvenimiz devam ediyor.

Velocity216 Bisiklet Spor Kulübü’nün beşinci kuruluş yıldönümünü kutladığımız bu özel gecede ortam ambiansına hem müzikleri hem içecekleriyle renk katan @redbulltr ‘a, sportif barları ile tat katan @tadim ‘a, bilgi yarışmamızın sponsoru @bisiklet.sepeti ‘ne, çekiliş sponsorlarımız @giantturkiye , @kadikoyoutdoor ve @logotasarimi ‘na, ayrıca bu özel gecemizde bizi yalnız bırakmayan tüm dost ve bisikletseverlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Başladığımız ilk günden beri Türkiye’de bisiklet sporunu tanıtmak, yaymak ve geliştirmek adına verdiğimiz çabayı, önümüzdeki yıllarda da çıtayı yükselterek devam ettireceğiz.

About Author

hakan özdemir
demirfx


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir