B Takım Akademi 2020 Başlıyor!

Türkiye’nin tek ücretsiz bisiklet akademisi Velocity216 B Takım Akademi projesini bu yıl dördüncü kez duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. Her yıl bahar aylarında başlayarak, 12 haftalık bir eğitim süresini kapsayan akademiyi, pandemi sebebiyle askıya almak zorunda kaldık. Fakat yeni normal, pandemi ile kontrollü yaşamı ve spor yapmayı öğrendiğimiz bu günlerde, akademiyi de pandemi kurallarını gözetmek koşuluyla başlatma kararı aldık. Bu yıl salgın kaynaklı yaşadığımız gecikme sebebiyle 12 haftalık programı 8 hafta olarak tekrar düzenledik.

Bisiklet sporuna bugüne kadar 84 sporcu ve çok daha fazla yol bisikleti kullanıcısı kazandıran proje; her yıl olduğu gibi bu yıl da bisiklet sporunun disiplinlerini öğrenmek, bu sporu daha bilinçli yapmak ve bir spor kulübünde yerini almak isteyen bisiklet severleri bir araya getiriyor. Katımlıcıları 8 haftalık eğitim süresince Türkiye’nin tek Veledromu, Maltepe Veledrom ev sahipliğinde ağırlıyoruz. Her ne kadar antrenmanlar yol bisikleti disiplininde yapılacak olsa da, tanışma etkinliğimize bisiklet türü farketmeksizin tüm bisiklet kullanıcılarını bekliyoruz ve yol bisikleti ile tanışmak isteyen herkese bu sporun temel disiplinlerini aktarmak için sabırsızlanıyoruz.

Tanışma etkinliği ve sonrasındaki eğitimler boyunca sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmesi, sürüş dışında maske kullanımına özen gösterilmesini önemle hatırlatmak isteriz.

Kendine yön vermek, bu sporda yer almak isteyen herkesi;
9 Ağustos Pazar günü 11:00’de Maltepe Veledrom’daki tanışma etkinliğimize bekliyoruz.

Akademi ile alakalı tüm sorularınız için info@velocity216.com mail adresinden veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

About Author

hakan mahmutoğlu
hakanmahmutoglu


Next Post »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir