Edirne Cumhuriyet Bayramı 9. Yol Bisikleti Yarışı

28 Eylül 2017

Henüz Yorum Yok

Her yıl büyük bir özveriyle Edirne Bisiklet Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (EBİS) tarafından organize edilen Cumhuriyet Bayramı Yol Bisikleti Yarışı bu sene dokuzuncu kez biz yol yarışı severleri ağırlamaya hazırlanıyor.

KAYIT için burayı tıklayınız.

KATILIMCI LİSTESİ için burayı tıklayınız.

 linki: https://www.strava.com/routes/10698075

 

KATEGORİLER

KADINLAR / 2001 ve üstü (16+ yaş)
GENÇ ERKEK / 2003-1999 yaş arası (14-18 yaş)
BÜYÜK ERKEK / 1998-1988 yaş arası (19-29 yaş)
MASTER-A ERKEK / 1978-1987 yaş arası (30-39 yaş)
MASTER-B ERKEK / 1968-1977 yaş arası (40-49 yaş)
MASTER-C ERKEK / 1967 ve üzeri (50 +)

Kurallar

Organizasyonun(yarışın) Facebook etkinlik sayfasına gitmek için tıklayınız.

 


ULAŞIM ORGANİZASYONU

Edirne yarışına gitmek isteyip, gözünde büyüten, nasıl gideceğine kara veremeyen veya yolu bahane edenlere; Edirne’ye gidiş-dönüş olmak üzere Velocity216 olarak özel otobüs alternatifini sunuyoruz. Tüm bisikletlerin ön tekerlerini sökülerek, bagaj bölümünde  ve yolcu kabininde balonlu naylon ve battaniyelere sarılarak taşınacağı, ön tekerlerin ise yolcu beraberi gideceği bir organizasyon düşünün… Eğer siz de bu yarışa katılmayı düşünüyorsanız bizimle beraber yarışın tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul – Edirne – İstanbul Velocity216 Otobüsü 95 TL’dir.

KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. AŞAĞIDAKİ ÖN KAYIT BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK, KONTENJANIMIZIN OLMASI DURUMUNDA SİZİNLE İLETİŞİME GEÇECEĞİZ. 

DURAKLAR VE OTOBÜS LİSTELERİ

A – Tuzla İçmeler Kavşağı Otobüs Durağı / 02:30

1. OTOBÜS 2. OTOBÜS
Evren Özbilen
Barış Sönmez

 

B – Pendik Köprüsü Otobüs Durağı / 02:50

1. OTOBÜS 2. OTOBÜS
Muharrem Demir
Hakan Mahmutoğlu
Mete Güven
Çağdaş Özden
Emre Üçüncüoğlu
Metin Kocakuşak
Giray Yüksel
Cagkan Aksun Yüksel
Serdar Gök

 

C – Maltepe Köprüsü Otobüs Durağı / 03:15

1. OTOBÜS 2. OTOBÜS
Uğur Demir Ağit Çelik
Tolga Gürgün Taner Tuna
Muhammed Selim Dursun İsa Acar
Bahadır Gürel

D – Bostancı Köprüsü Otobüs Durağı / 03:30

1. OTOBÜS 2. OTOBÜS
Emre Anıl Gözel Atilla Aydemir
Yunus Emre Oturak Düşra Can Öznur
Tuna Taşkın
Batuhan Bal
Mete Taşkın

E – Göztepe Köprüsü Otobüs Durağı / 03:45

1. OTOBÜS 2. OTOBÜS
Lokman Altın Furkan Tulun
Kasım Ertürk İhsan Akçalı
Cüneyt Doğan
Mehmet Kağan Oskay

F – Üsküdar Otobüs Durağı (Marmaray Çıkışı) / 04:05

1. OTOBÜS 2. OTOBÜS
Tarık Kutan Kağan Turgay Keleş
Sinan Çakır Saygın Ahmet Akgül
Burak Şimşek İsmail Durukan
Tayfun Barutçu

G – Beylerbeyi Otobüs Durağı / 04:10

1. OTOBÜS 2. OTOBÜS
Özhan Akgöğ

H – Beşiktaş Meydan Otobüs Durağı (Barbaros Cad.) / 04:25

1. OTOBÜS 2. OTOBÜS
Ertuğrul Gürgen Ender Aslan
Timur Pinar Kemal Baltacı
Leyla Punar Rüstem Öveçoğlu
Ertan İbrahimoğlu

I – Ayvansaray Otobüs Durağı / 04:45

1. OTOBÜS 2. OTOBÜS
Kerem Tuna
Fatih Çelik

J – Yenibosna Otobüs Durağı / 04:55

1. OTOBÜS 2. OTOBÜS
Tuna Turanlı

K – Başakşehir Yan Yol Otobüs Durağı(Mall of Istanbul İlerisi) / 05:10

1. OTOBÜS 2. OTOBÜS
Görkem Güngör
Murat Türker
Hakan Aydın
Orhan Solak

 

EDİRNE 9. CUMHURİYET BAYRAMI YOL YARIŞI OTOBÜS ORGANİZASYONU ÖN REZERVASYON FORMU *
*(YETERLİ SAYIYA ULAŞMASI DURUMUNDA ORGANİZE EDİLECEKTİR!)

 

Otobüs 1 Güzergah

Otobüs 2 Güzergah


İlgili Bağlantılar:

Edirne Cumhuriyet Bayramı 9. Yol Bisikleti Yarışı Katılımcı Listesi

Edirne Cumhuriyet Bayramı 8. Yol Bisiklet Yarışı

 

Yukarı