Zwift Velocity216 Wednesday Group Ride

Havaların kötü gitmesi nedeniyle antrenmanlarımızı aksattığımız bu dönemde çok yüklenmeden, ısınma tadında Zwift’e geçen yıl kaldığımız yerden devam ediyoruz. 17 Ocak Çarşamba günü ve bundan sonraki her Çarşamba 20:15’de bizimle grup sürüşüne davetlisiniz. Grup sürüşü sırasında farklı tempo ve interval programları takip edilecektir. İlk haftalar ısınma diye tabir ettiğimiz 1 – 3w/kg seviyelerinde başlıyoruz.

Bu arada bazı haftalarda katılımcılar arasında çekiliş yaparak küçük hediyelerimiz de olacak. Ödül kazanmak için Strava aktivite ismine “Velocity216 Grup Sürüşü” yazmayı ve Facebook takım sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

Grup sürüşüne katılmak için tek yapmanız gereken Zwift’e bağlanmak ve sağ tarafta yer alan Event’ler arasından Velocity216 Wednesday Ride’a join demek ve sonra da ride butonuna basmak. Hepsi bu kadar.

 Zwift resmi event duyuru sayfası;
https://zwift.com/events/view/37825

Resmi Facebook Takım sayfamız;
https://web.facebook.com/velocity216

 

TARİHİ: Her Çarşamba 20:15
Sürüş güzergahı ve detayları:
Volcano Climb

 

Notlar:

*Bunun bir grup sürüşü olduğunu unutmayayınız.
*Kimlerin bizimle sürdüğünü sağdaki sıralamadan görmek için Zwift profile isimlerimize velocity216 ekleyelim.
*Ortalama sürüş zamanı 55 dakika olacaktır.
*Facebook event’ini ve bu sayfayı arkadaşlarınız ile paylaşın, hem eğlenin hem de sürüşlerin devam edebilmesi, yeni sponsorların bulunması, hediyelerin artması için bize destek olun.

 

 

 

Zwift’de etkinliğe katılmak hakkında;
1- Aktiviteye Join dedikten sonra, her hangi bir haritayı seçerek RIDE demeniz gerekmektedir. Ana ekranda beklerken çok ilginç bir şekilde, Zwift kişiyi sürüşe davet etmemektedir.
2- Sürüş rotası boyunca sizin yon tuşlarına basmanız gerekmemektedir. Zwift rotayı otomatik olarak kendisi sürüş parkuruna yönünde seçmektedir.

 


 

 

logo-zwift             v            facebook_2015_logo_detail

About Author

hakan özdemir
demirfx


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir